Co to jest "gramatura" koszulki?

Gramatura materiału określa jego grubość i oznacza ilość użytej bawełny na metr kwadratowy materiału. Sama gramatura nie świadczy o jakości koszulki. Nawet koszulka o wysokiej gramaturze (200g/m2) może być wykonana z niskiej jakości materiału. Idealna kombinacja to wysoka jakość bawełny i wysoka gramatura.

 

Na jakich koszulkach drukujemy?

Nadruki wykonujemy na koszulkach bawełnianych o gramaturze od 165g/m2 do 190g/m2. Są to koszulki w wersji Premium.

 

Czy koszulki są dobrej jakości?

W opinii naszych klientów TAK. Koszulki nie zmieniają kształtu po praniu. Nie kurczą się, a kolory są trwałe przez długi czas. Nie są to "jednorazówki".

 

Jak wykonywane są nadruki?


Stosujemy 3 techniki druku:

  1. Termonadruk FLEX - nasycone kolory, ostre krawędzie nadruków i duża odporność na pranie. Bardzo trwały nadruk.
  2. Nadruk DTG - nadruk wykonywany specjalnymi farbami do druku na tkaninach. Na ciemnych koszulkach wzory są delikatniejsze w dotyku niż nadruki FLEX. Na białych koszulkach nadruk jest niewyczywalny w dotyku. Wiele wzorów można wykonać jedynie tą techniką.
  3. Sitodruk - farba nakładana bezpośrednio na koszulkę. Nadruk jest elastyczny i miękki, a kolory żywe. Wytrzymałość nadruku bardzo wysoka.

 

Jak prać koszulki, aby nadruk prezentowal się bardzo dobrze przez długi czas?

Koszulki z nadrukiem FLEX - prać ręcznie lub w pralce w temparaturze do 40oC. Nie suszyć mechanicznie. Koszulkę prasować na lewej stronie.
Koszulki z nadrukiem DTG - prać ręcznie lub w pralce nadrukiem do wewnątrz w temperaturze do 30oC (wyższa temperatura wody może spowodować uszkodzenia nadruku). Nie należy używać silnych detergentów typu odplamiacze i wybielacze. Nie suszyć mechanicznie. Koszulkę prasować na lewej stronie.
Koszulki z nadrukiem Sitodruk - prać ręcznie lub w pralce w temperaturze do 40oC. Nadrukiem do wewnątrz. Nie suszyć mechanicznie. Koszulkę prasować na lewej stronie.

 

Podczas płacenia w systemie Przelewy24 wystąpił błąd i nie udało się opłacić zamówienia, co zrobić?

Skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie. Postaramy się szybko rozwiązać zgłoszony problem.

 

Zapoznałam/zapoznałem się z tabelą rozmiarów, ale nadal mam wątpliwości jaki rozmiar wybrać. Pomożecie?


Pomożemy! Skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie. Postaramy się szybko i profesjonalnie doradzić jaki rozmiar wybrać.

 

W naszym sklepie wykorzystujemy ciasteczka. Ty również je wykorzystujesz chociaż często o tym nie wiesz. Nie ma w tym nic złego. Ciastka to samo dobro. Jeżeli jednak nie zgadzasz się na ciastka to niestety nie będziesz mógł dokonać u nas żadnego zakupu. Takie życie. Polityka cookies

Zamknij